6-9 II 2020 Rekolekcje zimowe w Licheniu

Serdecznie zapraszamy do Lichenia na rekolekcje zimowe RRN.


Tegoroczny temat to: Zdumiewająca Obecność.

W rekolekcjach mogą brać udział całe rodziny, jak i osoby samotne, młodzież gimnazjalna i ponadgimnazjalna, studenci i młodzież pracująca. Poprzez Eucharystię, wspólną modlitwę, spotkanie z drugim człowiekiem chcemy pogłębiać naszą relację z Panem Bogiem. Warto skorzystać i znaleźć czas na spokojną spowiedź czy głęboką rozmowę z kapłanem.

Rekolekcje są czasem łaski, którą trzeba jednak wyprosić. Dlatego prosimy o podjęcie codziennej modlitwy w intencji organizatorów, uczestników, posługujących.


Termin: od czwartku 6 lutego do niedzieli 9 lutego 2020r.

Temat:Zdumiewająca Obecność
Miejsce:
Dom Rekolekcyjny „ARKA”
ul. Klasztorna 4
62-563 Licheń Stary k/Konina

Koszt rekolekcji
:
  • 310 zł – osoby dorosłe,
  • 290 zł – dzieci z rocznika 2009 i starsze oraz młodzież i studenci,
  • 270 zł - dzieci z roczników: 2010 do 2016 włącznie (porcja dziecięca + osobne łóżko),
  • bezpłatnie – dzieci z rocznika 2017 i młodsze (bez wyżywienia, łóżko wspólne z rodzicem);
  • możliwość zwolnienia z opłaty dla trzeciego i kolejnego dziecka w rodzinie.
Potrzebę transportu oraz dofinansowania proszę zgłaszać animatorom.

Uwagi:

Zgłoszenia przyjmują animatorzy grup.
Zgłoszenia od animatorów oraz od osób nie uczestniczących w spotkaniach RRN zbiera Danuta Żeleźna (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 691-236-622)
Zgłoszenia od studentów zbiera Maja Tkocz (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 stycznia 2020r.

Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę 50 zł, osoby zgłaszające się po terminie muszą liczyć się z dodatkową opłatą w wysokości 20 zł.
Prosimy o terminowe zgłoszenia, gdyż jest to bardzo ważne pod względem organizacyjnym.


Po potwierdzeniu zgłoszenia - wpłaty za dorosłych i młodzież na konto: RRN w Gorzowie

67 1240 3640 1111 0010 6474 3182

Tytuł wpłaty: imię i nazwisko osoby (osób), której wpłata dotyczy z dopiskiem "młodzież" lub "dorośli" w zależności od grupy rekolekcyjnej, której wpłata dotyczy

Informacja o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz ochronie danych osobowych

Osoba zapisująca się na rekolekcje wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Ruch Rodzin Nazaretańskich Archidiecezji Poznańskiej, Diecezji Legnickiej, Diecezją Zielonogórsko-Gorzowskiej, Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej, Archidiecezji Wrocławskiej (administratora) i przez wyznaczonych odpowiedzialnych za rekolekcje RRN wyłącznie dla celów wewnętrznych Ruchu i na potrzeby organizacji rekolekcji. Zgoda dotyczy przetwarzania danych w sposób zautomatyzowany lub niezautomatyzowany polegający na: zbieraniu, utrwalaniu, organizowaniu, porządkowaniu, przechowywaniu, adaptowaniu lub modyfikowaniu, przeglądaniu oraz ujawnianiu (przez przesłanie tych danych opiekunom, animatorom, kapłanom działającym wewnątrz RRN, przesłanie podmiotom zajmującym się kwaterunkiem na zlecenie RRN, dyrektorom ośrodków rekolekcyjnych w celach meldunkowych, poprzez umieszczanie w spisach grup uczestniczących w rekolekcjach). Zgoda obejmuje także usuwanie lub niszczenie danych po wykorzystaniu dla powyższych celów.

Uczestnik rekolekcji ma prawo do wycofania powyższej zgody w dowolnym momencie, prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W tym celu należy skontaktować się z osobą dokonującą zapisów na rekolekcje lub z prowadzącymi rekolekcje. Uczestnik ma także prawo do złożenia skargi do Kościelnego Inspektora Ochrony Danych, jeżeli przetwarzanie danych osobowych naruszy zasady zawarte w Dekrecie Konferencji Episkopatu Polski dn. 13.03.2018 (dekret w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim).

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych dziecka do 16. roku życia wyraża wyłącznie osoba sprawująca władzę rodzicielską lub opiekun prawny i tylko te osoby dysponują wskazanymi wyżej uprawnieniami.

 

Copyright © 2013 Ruch Rodzin Nazaretańskich, Wrocław

Informacje | Aktualności | RRN w Polsce | Kontakt